Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiyenin İlk Ve Tek Kripto Madencilere Özel Forumu

4000 Tl Bütce 1 Adet Ekran Kartı 4 / 6 Gb

palyacoz Çevrimdışı

palyacoz

Mining Er
Üye
Merhaba maximum 4000 tl bütce ile ekran kartı alacam 6 gb olursa eth etc ve raveni karlı olan ya da 4 gb bi kart 3000 tl cıvarı etcsi ve raven kazımı dengeli karlı olan ekran kartı önerirmsiniz ya da 4 mü alınmalı 6 mı alınmalı fikirlerinizi belirtirseniz cok yardımcı olursunuz tesekkurler

yaşar domurcukgül Çevrimdışı

yaşar domurcukgül

Mining Onbaşı
Üye
4 gb rx 570 veya 580 2500-3500 arası bulabilirsiniz 6 gb alırsanız ise 1060 falan bulursunuz galiba bu paraya.

palyacoz Çevrimdışı

palyacoz

Mining Er
Üye
eth kazımı yapacaksan 6 gb almalısın günlük 1.5 dolar civarı bi getirisi olur lakin tatmin eder mi bilmem
bende 3070 varda suan nakıt param 4k bosuna gıtmesın dıye bı seye yatırayım dıyorum 6 gb 1.5 veriyorda 4k ama 3k ya da yine 1.20 fln etc rx 570 veriyor o daha mantıklı geldı

AkGuN Çevrimdışı

AkGuN

Mining Er
Üye
bende 3070 varda suan nakıt param 4k bosuna gıtmesın dıye bı seye yatırayım dıyorum 6 gb 1.5 veriyorda 4k ama 3k ya da yine 1.20 fln etc rx 570 veriyor o daha mantıklı geldı
Herzaman üst model daha iyidir mining olayında 3 gün sonrasının ne olacagı belli degil bu gün kar ettiren yarın zarara götürür farklı coin e gecmek gerekebilir ben de ikinci kartımı almayı dusunuyorum ve 4 gb lık almayı dusunmuyorum suan ve önümüzde görünen en iyi yatırım eth gibi kolay kolay da eksiye düşüreceğini sanmıyorum

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar