Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiyenin İlk Ve Tek Kripto Madencilere Özel Forumu

Soru Amd Mi Nvidia Mı?

Sorumun cevabını arıyorum
gtavcmcd Çevrimdışı

gtavcmcd

Mining Er
Üye
Merhaba Arkadaşlar, Elimde Gigabayt rtx 3080 var yeni aldım fakat işlemcim olan MSI x570 ile uyuşmadığında değiştireceğim sizce Amd Mi alayım Nvidia mı alayım?

Nvidia cihazlar yeni üretildiğinden hepsi LHR (Light hash rate) li geliyor RTX 3080 ti Fiyatı da 2000$ Fakat Amd 6800 Piyasada çok var ve fiyatı 1600 - 1800 arası sizce hangisi daha uygun hangisini almalıyım?

S Çevrimdışı

serkanbaba1234

Mining Çavuş
Üye
Merhaba Arkadaşlar, Elimde Gigabayt rtx 3080 var yeni aldım fakat işlemcim olan MSI x570 ile uyuşmadığında değiştireceğim sizce Amd Mi alayım Nvidia mı alayım?

Nvidia cihazlar yeni üretildiğinden hepsi LHR (Light hash rate) li geliyor RTX 3080 ti Fiyatı da 2000$ Fakat Amd 6800 Piyasada çok var ve fiyatı 1600 - 1800 arası sizce hangisi daha uygun hangisini almalıyım?
amd çok sorun çıkarıyor nvida herkesin tercihi şimdi satılık rig ilanlarına bak %85 i amd rx580 i satıyor

S Çevrimdışı

serkanbaba1234

Mining Çavuş
Üye
Çok teşekkür ederim peki 6800xt hakkında ne düşünüyorsunuz?
tercihe bağlı hash gücü günlük getirisi fiyatına göre iyi ama türkiyede fiyatı çok abartı hepsi buradadan baktım 27 bin tl fiyat istemişler o fiyata 3090 alırım amazondan daha iyi kesinlikle önerim herkes amazondan uygun fiyata alsın 24 bin tl ye 3090 vergisi vs en fazla 27 olsa gene iyi ülkede 35 bine satılıyor 7-8 bin lira tasarruf olur

S Çevrimdışı

serkanbaba1234

Mining Çavuş
Üye
düşünün yani adam kredi çekip amazondan ucuza aldığı kartları Türkiyede en az 6-7 bin Tl karla satma peşinde ben bunu ticaret olarak değil kendi vatandaşını kazıklamak vatan hainliği olarak görüyorum kimse kusura bakmasın bizde insanız bizimde aklımız var 24 bin tl ye bizde alıp 45 bin tl ye satmasını biliriz ilan konusu açıp

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar