Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiyenin İlk Ve Tek Kripto Madencilere Özel Forumu

Asus Tuf , Pali̇t, Gai̇nward 3080 Lhr Kullanıcı Fi̇kri̇ Hangi̇ Marka Tavsi̇ye Edi̇li̇r

T Çevrimdışı

Tolga

Mining Er
Üye
ARKADADAŞLAR MİNİNG İÇİN ASUS TUF, PALİT, GAİNWARD KULLANICISI VARMIDIR ARAMIZDA BU MARKALARDAN KULLANMADIM
MİNİNG OLARAK (MH DEĞERİ, ISINMASI VS) KULLANICI YORUMLARINI ALABİLİRMİYİZ HANGİ MARKA ALINMALIDIR SİZCE
HANGİSİNİ TAVSİYE EDERSİNİZ ?

Admin Çevrimdışı

Admin

Mining Yüzbaşı
Yönetici
Executive
V.İ.P Üye
Web sitesi
ARKADADAŞLAR MİNİNG İÇİN ASUS TUF, PALİT, GAİNWARD KULLANICISI VARMIDIR ARAMIZDA BU MARKALARDAN KULLANMADIM
MİNİNG OLARAK (MH DEĞERİ, ISINMASI VS) KULLANICI YORUMLARINI ALABİLİRMİYİZ HANGİ MARKA ALINMALIDIR SİZCE
merhaba 3080 'de tuf'u tercih edebilirsiniz. gaming oc palit bulabilirseniz o da olur. bu iki karta sahibim ikisi de sorunsuz. 3080 ti kanadında ise tuf bir tık daha fazla ısınmakta.

T Çevrimdışı

Tolga

Mining Er
Üye
mh değeri olarak kaç alıyorsunuz 75 stabil alınmaktamı asus ve palit için sıcaklık degerleri ortalama ne kadar olur peki ortamdan ortama sıcaklık artıyorda siz sahipseniz aynı ortamda asus ne kadar palit ne kadar

Admin Çevrimdışı

Admin

Mining Yüzbaşı
Yönetici
Executive
V.İ.P Üye
Web sitesi
mh değeri olarak kaç alıyorsunuz 75 stabil alınmaktamı asus ve palit için sıcaklık degerleri ortalama ne kadar olur peki ortamdan ortama sıcaklık artıyorda siz sahipseniz aynı ortamda asus ne kadar palit ne kadar
sıcaklık degerlerı ortama bolgeye gore degısır. guzel bır overclock ıle 45 48 derece arasında sıcaklıkta tutabılırsınız. bu degerler asus ve palıt ıcın aynı.

Mekatronikçi Çevrimdışı

Mekatronikçi

Mining Onbaşı
Üye
ti serilerini bilmiyorum ama geçen seneki üretimleri karşılaştıracak olursak Palit soğutma anlamında 1 tık daha iyi. rog ile gamerock karşılaştırmasında ve tuf ile gamingpro da palitlerden yanayım. sonuç olarak bütün bu seriler üzmeyecektir.

Cool2hate Çevrimdışı

Cool2hate

Mining Onbaşı
Üye
Kardeş Gainward ve Palitten uzak dur. ETH için sorun yok da diğer coinlerde problem çıkarıyorlar.

Cool2hate Çevrimdışı

Cool2hate

Mining Onbaşı
Üye
Konuyu açar mısın hocam nasıl bir problem çıkartıyor? Yarın bir gün eth bitince diğerlerine geçeceğiz. şimdiden öğrenelim :)
Şöyle anlatayım öncelikle Palit ve Gainward aslında aynı firmanın aynı kartları. Bunlarda TON kazarken RAM hızını minimuma kilitlemeye çalıştığımda (810) kart sanırım bios ayarı nedeniyle asla o hıza inmiyordu. İnmeyince benim Gainward kart diğer kartlara göre %20 daha az kazım yapabiliyordu. TON kazarken 3070 seviyesinde kazıyordu bu yüzden. Sordum tüm Gainward kullananlar aynı dertten muzdaripti. Diğer Colorful kartım ise aynı ayarda sorunsuzca çalıştı. Gainward phantom işlemci ısılarında süper soğutuyor ama RAMler aynı derecede soğumuyor. Gainward Phoenixlerde hepsi ısınıyor. Asus TUF'u iade edip almıştım Gainward'ı. Kötü kart değil ama esnek kullanılamıyor.

Cool2hate Çevrimdışı

Cool2hate

Mining Onbaşı
Üye
3080 dual.jpgARKADADAŞLAR MİNİNG İÇİN ASUS TUF, PALİT, GAİNWARD KULLANICISI VARMIDIR ARAMIZDA BU MARKALARDAN KULLANMADIM
Gainward 76-78 arası alıyorum genelde (acımasız O/C ile). Fan %78 ev soğuk (23c) 56/88. Dual diye burada 74'lü veriyor kart.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar