Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiyenin İlk Ve Tek Kripto Madencilere Özel Forumu

Eth Madenciliği Konusunda Yardıma ihtiyacım var

F Çevrimdışı

Furkankr

Mining Er
Üye
Merhabalar arkadaşlar, ben Furkan. 25 yaşında bir gencim, bu konularla alakalı hiç bir bilgim yok. 12.000 TL ile bu işlere başlamak istiyorum, öğretebilecek tavsiye verebilecek abiler, kardeşler varsa çok sevinirim. Yardım eden, etmeyen herkese teşekkür ederim.

Evlenmem gerekiyor, kenardan az çok ne gelirse kâr benim için.

Admin Çevrimdışı

Admin

Mining Yüzbaşı
Yönetici
Executive
V.İ.P Üye
Web sitesi
Merhaba forumumuza hoşgeldin. 12.000TL şu anda ekran kartı stoklarının azlığından dolayı oldukça düşük.Fakat Forumumuzda üstte yer alan amazon stok takip twitter kanalımızdan ucuz olarak max 4.500 civarına rtx 2060 düşürebilirsen 2 adet satın almanı öneririm. websitesinden ne kadar kazım yaptığını görebilir whattomine.com websitesinden ise anlık kazanç durumunu hesaplayabilirsin.

Bunun haricinde bu iki kart için orta yollu ucuz bir anakart ram ve işlemci satın alabilir 650w'lık bir power satın alarak çok masraf yapmadan bu işe başlayabilirsin.

Takıldığın noktalar olursa çekinmeden yaz lütfen.

Gördükçe cevaplıyorum.Ben olmasam bile forumumuzun yardımsever üyeleri mevcut onlar da ilgilenirler.Keyifli forumlar :)

F Çevrimdışı

Furkankr

Mining Er
Üye
Böyle bir sistemim var bu sistem üzerine ekran kartlarını taksam işe yarar mı acaba

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-10-10-22-11-15-562_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-10-10-22-11-15-562_com.android.chrome.jpg
    498.6 KB · Görüntüleme: 14
  • Screenshot_2021-10-10-22-11-10-157_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-10-10-22-11-10-157_com.android.chrome.jpg
    548.3 KB · Görüntüleme: 15
Admin Çevrimdışı

Admin

Mining Yüzbaşı
Yönetici
Executive
V.İ.P Üye
Web sitesi
Böyle bir sistemim var bu sistem üzerine ekran kartlarını taksam işe yarar mı acaba
Bahsetmiş olduğum iki adet rtx 2060 160w çeker. buna anakart işlemci ve diğer bileşenlerin de çektiği gücü koyarsak sınırda kalır. denemekte fayda var tabi. Bunun haricinde 12k civarına rx 6800 xt düşürebilirsen ondan da alabilirsin fakat bu noktada yine güç kaynağını yenilemen gerekecek. Her halükarda güç kaynağı önemli 7/24 çalışacak bir sistem için aerocool markası pek iç açıcı değil. Bunun haricinde diğer bileşenlerin gayet yeterli. 2 adet kart alırsan uzay montaja geçmen gerekir 1 adet kart alırsan kasa içinde çalıştırabilirsin.

Kmlkszhacker Çevrimdışı

Kmlkszhacker

Mining Er
Üye
Japonya’da vergiler dahil 62k yene 2060 var. Yaklaşık 5k TL ediyor. İki tane 2060 ve alt takıma 2k TL verirseniz 12k TL’ye minik bir riginiz olur. Günlük yaklaşık 4.3 dolar verir aylık ise brüt 1150 TL para kazanabilirsiniz.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar