Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiyenin İlk Ve Tek Kripto Madencilere Özel Forumu

Msı B450 Gamıng Plus Max Amd B450 Anakart

yaşar domurcukgül Çevrimdışı

yaşar domurcukgül

Mining Onbaşı
Üye
normalde miningi 2 kart destekleyen bilgisayarımın anakartı ile yapıyordum. ama kart coğaltıcağım icin anakart almam lazım vatanda sıfırı 900 tl ye bu anakartı buldum önerirmisiniz 6 karta kadar destekliyor sanırsam. gaming anakart miningte önerilmiyor pek fazla galiba ama baska öenrdiğiniz fiyat performans ürünü varsa yazarsanız onada bakarım. teşekkürler.

MSI B450 GAMING PLUS MAX Amd B450​

Admin Çevrimdışı

Admin

Mining Yüzbaşı
Yönetici
Executive
V.İ.P Üye
Web sitesi
kendi kullandığım biostar tb360 pro anakartı öneriyorum gaming anakartları boşverin kullanmayacağınız onca özelliğe para vermiş oluyorsunuz. btc anakart alın kafanız rahat kazımınızı yapın.

alihant Çevrimdışı

alihant

Mining Er
Üye
kendi kullandığım biostar tb360 pro anakartı öneriyorum gaming anakartları boşverin kullanmayacağınız onca özelliğe para vermiş oluyorsunuz. btc anakart alın kafanız rahat kazımınızı yapın.
hocam bendede msi gaming card var.2 girişi var cogaltıcı ile nekadar kart ekleyebileceğimizi nasıl anlarız ?
sizin kart 2k civarı ben bu kartı 400tl aldım suanlık idareten nekadar götürür nasıl anlarım?cogaltıcıyı aldım takıcam bugun inşallah

Admin Çevrimdışı

Admin

Mining Yüzbaşı
Yönetici
Executive
V.İ.P Üye
Web sitesi
hocam bendede msi gaming card var.2 girişi var cogaltıcı ile nekadar kart ekleyebileceğimizi nasıl anlarız ?
sizin kart 2k civarı ben bu kartı 400tl aldım suanlık idareten nekadar götürür nasıl anlarım?cogaltıcıyı aldım takıcam bugun inşallah
Kendimden basit bir örnek vereyim MSI TOMAHAWK B550 anakartım vardı yedekte kullanmadığım sonra rig kurmak istediğimde kullanayım dedim.

3 adet ekran kartından fazlasını çalıştıramadım.

Çoğaltıcı denedim yine çalıştıramadım.

Yapmadığım işlem kalmadı anakart görmedi.

Bu sizin anakartınızın da görmeyeceği anlamına gelmiyor fakat hazırlıklı olun derim.

çoğaltıcılara çok güvenmeyin keza çoğaltıcı kullanıp memnun olmayan yüzlerce insan tanıdım bu sektörde

Çalışmaz ise son çare BTC anakart alın keyfinize bakın

alihant Çevrimdışı

alihant

Mining Er
Üye
teşekkürler hocam
Kendimden basit bir örnek vereyim MSI TOMAHAWK B550 anakartım vardı yedekte kullanmadığım sonra rig kurmak istediğimde kullanayım dedim.

3 adet ekran kartından fazlasını çalıştıramadım.

Çoğaltıcı denedim yine çalıştıramadım.

Yapmadığım işlem kalmadı anakart görmedi.

Bu sizin anakartınızın da görmeyeceği anlamına gelmiyor fakat hazırlıklı olun derim.

çoğaltıcılara çok güvenmeyin keza çoğaltıcı kullanıp memnun olmayan yüzlerce insan tanıdım bu sektörde

Çalışmaz ise son çare BTC anakart alın keyfinize bakın
eyvallah hocam

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar