Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiyenin İlk Ve Tek Kripto Madencilere Özel Forumu

Nasıl Bir Yol Izlemeyeliyim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
S Çevrimdışı

s1rtlan

Mining Er
Üye
Arkadaşlar uzun süredir kafamda olan mining sistemini kurmayı planlıyorum şuan para biriktirme evresindeyim bütçem 20k olacaktır en fazla zorlasak. Kendime pasif gelir elde etmek istiyorum aldığım parayla da sistemi daha yükseklere taşımayı düşünüyorum bir taraftan tabii ki de çalışıyorum. E ticaret ile uğraşıyorum ama sistemi hızlı şekilde yükseltmek istiyorum kafamda ki düşünce sistemi zamanla 2x katına sonra 4x katına çıkarmak. Kendi kastığı parayla birlikte üzerine para koyup hemen sistemi yükseltmem gerekiyor. Bana canı gönülden yardımcı olacak arkadaşlar varsa , nasıl bir sistem kurmak daha mantıklı olur? Hangi ekran kartı almam daha sağlıklı olur hangisiyle işimiz güzel bir şekilde yürütürüm. Kuracağım sistemle hangi madeni kasmam gerekir şuan bu konuda biraz bilgiye ihtiyacım var kaba taslak olarak. Forumu alt üst edip çoğu konuları okuyacağım ama sizlerden ilk olarak genel bir yol nasıl çizmeliyim üstadlardan cevap bekliyorum. Gönlünüzce olsun herşey

S Çevrimdışı

serkanbaba1234

Mining Çavuş
Üye
düşük bütçeyle kuracaksan amd kartlara yönel eth kazacaksan rx 580 gb bütün düşüt bütçeye çıkış kapısı olarak görüyorum kartı kötülemiyorum ama bu karttan alacaksanız evinize 1 adette vantilatör şart

AkGuN Çevrimdışı

AkGuN

Mining Er
Üye
Sorun çözüldüğü için konu kapanmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar