Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiyenin İlk Ve Tek Kripto Madencilere Özel Forumu

Rtx 2080 Eth To Nano

A Çevrimdışı

aybars06

Mining Er
Üye
Merhabalar . 2080 kart ile eth kazıyorum. 2miners'den. kazdığım eth'i komisyonsuz olarak nano coine çevirip gönderiyor fakat madem farklı coin olarak gönderiyor kazımı daha basit getirisi yüksek olan bir coin neden kazmayayım diye düşünüyorum tabi işin detayını tam bilmediğim için böyle düşünüyorum. İstatistik verilerini resim ile ekledim. ETH kazmak yerine daha farklı kârlı bir coin kazabilirmiyim günlük fazla kâr açısından malum usd düşüyor günlük 2.42$ veriyor. . veya her hangi bir öneriniz varmıdır. bu piyasada biraz yeniyim. konuyu da yanlış açtıysam şimdiden affola. vereceğiniz cevaplar benim için önemlidir teşekkür ederim.

asd.png

Admin Çevrimdışı

Admin

Mining Yüzbaşı
Yönetici
Executive
V.İ.P Üye
Web sitesi
Merhabalar . 2080 kart ile eth kazıyorum. 2miners'den. kazdığım eth'i komisyonsuz olarak nano coine çevirip gönderiyor fakat madem farklı coin olarak gönderiyor kazımı daha basit getirisi yüksek olan bir coin neden kazmayayım diye düşünüyorum tabi işin detayını tam bilmediğim için böyle düşünüyorum. İstatistik verilerini resim ile ekledim. ETH kazmak yerine daha farklı kârlı bir coin kazabilirmiyim günlük fazla kâr açısından malum usd düşüyor günlük 2.42$ veriyor. . veya her hangi bir öneriniz varmıdır. bu piyasada biraz yeniyim. konuyu da yanlış açtıysam şimdiden affola. vereceğiniz cevaplar benim için önemlidir teşekkür ederim.

Ekli dosyayı görüntüle 444
Merhaba nano coin kazamazsınız. şu an en fazla gelir ETH madenciliğinde ne yazık ki farklı bir coin yok websitesinden hangi kartın ne kadar kazandırdığını görebilir websitesinden ise overlock ayarlarınızı ve yine kartların ne kadar kazandırdığını görebilirsiniz. Ayrıca konuyu doğru yere açmışsınız:) Keyifli forumlar.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar