Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiyenin İlk Ve Tek Kripto Madencilere Özel Forumu

Termal Pad,Macun Ve Çılgın Fan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
alihant Çevrimdışı

alihant

Mining Er
Üye
Selamlar
6 senelik Evga 1080 aldım.Gayet iyi mhs alıyorum memnunum.60 dereceyi hiç görmedi ancak komut verdiğim fan rakamını hiç bir zaman dinlemiyor.Kafasına göre bazen 64 bazen 70 bazen 100 oluyor.Sağlıksız bi durum varmı sizce?
Aldıgım cocuk termal pad ve macun değiştirmemi önerdi.
Nasıl ve kaç mm alacağımı nasıl bulabilirm?Youtuberler 50 tane video çekmiş 1 info vermemişler
Bol kazançlarxxxas.jpg

Mekatronikçi Çevrimdışı

Mekatronikçi

Mining Onbaşı
Üye
Merhaba,

Aşağıdaki linki inceler misin? Belki işini görür. Termal ped olarakta Pullsar ıce dragon çok kaliteli ve uzun ömürlü olur. Ben 3090 için kullandım. Hala çok iyi.6 ay oldu değiştireli.

Sekoman Çevrimdışı

Sekoman

Mining Er
Üye
Selamlar
6 senelik Evga 1080 aldım.Gayet iyi mhs alıyorum memnunum.60 dereceyi hiç görmedi ancak komut verdiğim fan rakamını hiç bir zaman dinlemiyor.Kafasına göre bazen 64 bazen 70 bazen 100 oluyor.Sağlıksız bi durum varmı sizce?
Nasıl ve kaç mm alacağımı nasıl bulabilirm?Youtuberler 50 tane video çekmiş 1 info vermemişler
Bol kazançlarEkli dosyayı görüntüle 286
Merhaba,
Termal macun Arctic MX4 kullanıyorum.
Termal pad olarak hangisinin ne kalınlıkta olduğunu bilmiyorsan 1 mm ve 2 mm birer paket alıp açtıktan sonra kalınlığına göre birini tercih etmelisin. Marka olarak önerim Thermal Grizzly Minus. Eğer değiştirdiğinde hala istediğin stabil verilere ulaşamazsan fan değişimi yapman gerekebilir.

Admin Çevrimdışı

Admin

Mining Yüzbaşı
Yönetici
Executive
V.İ.P Üye
Web sitesi
Selamlar
Bol kazançlarEkli dosyayı görüntüle 286
selam, auto fan ve smart mode açık ise fan dedıgınız gıbı sıcaklıga gore ayarlama yapar bu bahsettiğim bölümleri kontrol ediniz.

Ekli dosyalar

• 6.jpg
    6.jpg
    99.5 KB · Görüntüleme: 5
alihant Çevrimdışı

alihant

Mining Er
Üye
selam, auto fan ve smart mode açık ise fan dedıgınız gıbı sıcaklıga gore ayarlama yapar bu bahsettiğim bölümleri kontrol ediniz.
hocam kapalı o sekmeler.diğer 3060ti'lerimde sıkıntı yok.1080 böyle davranıyor nedense.
ilginc tarafı sıcaklık yukselmiyor ama fan anlık 100e cıkıp 60 70 lere iniyor ve grafikte görüldüğü gibi gözüküyor.

AkGuN Çevrimdışı

AkGuN

Mining Er
Üye
Sorun çözüldüğü için konu kapanmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar